30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Projekt graficzny ulotki

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Jakiego projektu ulotki potrzebujesz?

Ulotka reklamowa projektowana jest pod kątem danej działalności. Projektując ulotkę dla Ciebie przeprowadzam wywiad zarówno dotyczący Twojej działalności jak i otaczającego rynku. Dzięki ulotce reklamowej, możesz zaprezentować szczegóły swojej działalności dzięki większej powierzchni reklamowej.

Wykonany przeze mnie projekt ulotki reklamowej dla Twojej firmy jest unikalny, przyciągający w swej prostocie uwagę potencjalnych Klientów. Projekt ulotki jest w pełni profesjonalny pod kątem przygotowania do różnorodnych techniki druku jak np. druku offsetowego czy też cyfrowego.

Ile czasu trwa projekt ulotki?

Czas potrzebny na zaprojektowanie ulotki reklamowej wynosi zwykle 1-2 dni roboczych. Zdarza się, że projekt wykonany jest w ciągu 24 godzin.

Koszt projektu ulotki

Koszt wykonania projektu ulotki wynosi od 59 zł netto. Cena uzależniona jest od różnorodności projektu graficznego, formatu, zakresu pracy, dlatego może ona ulec zmianie.

Jestem zainteresowany dobrym projektem graficznym ulotki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz