30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Projekt graficzny teczki firmowej

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Dlaczego teczka firmowa jest potrzebna?

Projekt graficzny teczki firmowej spełnia ważną rolę. To właśnie w teczce często mieści się oferta, którą handlowiec przedstawia klientowi. Jednocześnie w funkcjonalny i przyjazny sposób teczka jest świetnym nośnikiem reklamowym dla Twojej firmy.  Jest to jeden z istotnych elementów identyfikacji wizualnej firm.

Etapy projektowania teczki firmowej?

  1. Prześlij mi swoje logo, dane adresowe i wstępną wizję swojego projektu. Spokojnie jeśli nie posiadasz logo możesz je zaprojektować u mnie.
  2. Na podstawie przesłanych danych zrobię wycenę projektu teczki.
  3. Po zaakceptowaniu warunków współpracy prześlę Ci swoją propozycję do wglądu.

Ile wynosi cena projektu teczki?

Projekt graficzny teczki firmowej wynosi zwykle 59 zł netto. Cena uzależniona jest od różnorodności projektu, a więc zakresu pracy graficznej, stąd może ona ulec zmianie.

Jestem zainteresowany dobrym projektem teczki dla mojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz