30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Projekt graficzny katalogu

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Dobry projekt graficzny katalogu firmowego

Projekt katalogu zaczynam od omówienia wstępnej koncepcji z Klientem. Następnie ustalamy szczegóły publikacji, czyli jej objętość i zawartość merytoryczną. Dokonuję podziału treści i rekomenduję formę publikacji dostosowując odpowiednio jej format. Czasem niewielka zmiana formatu, wyjście poza standard sprawia, że zaprojektowany przez nas folder wyróżnia się wizualnie. W projektowanych przeze mnie katalogach stosuję różne formy ilustrowania treści. Oferuję moim klientom pełne wsparcie w zakresie produkcji katalogów i folderów firmowych.

Projekt i druk katalogu firmowego – nic prostszego

Jeśli potrzebujesz nowego folderu firmowego? Zastanawiasz się jak miałby on wyglądać? Zapewniam pełne wsparcie w realizacji takich projektów graficznych. W mojej ofercie mogę zaoferować projekt katalogu, skład i łamanie oraz jego druk.

Jestem zainteresowany dobrym projektem graficznym katalogu dla mojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz