30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Projekt kalendarza

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Projekt graficzny kalendarza powinien cieszyć przez cały rok

Mając na uwadze to spore wyzwanie podczas projektowania musimy to uwzględnić. Kalendarze reklamowe to specyficzna forma reklamy. Nasze projekty kalendarzy muszą być ciekawe i się nie nudzić, również powinny być ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują.

Ważne, żeby klienci z chcieli umieścić zaprojektowane przez nas kalendarze w swoich gabinetach, biurach. Dopiero wtedy przekaz promocyjny kalendarza ujawni swoją właściwą moc. Kalendarz to doskonały i niedrogi nośnik reklamy, warto więc wydobyć jego potencjał promocyjny i wykorzystać go do przekazywania informacji o firmie oraz do budowania świadomości marki.

Projekt kalendarza wraz z funkcjonalnym kalendarium razem muszą tworzyć spójną całość i zachwycać odbiorcę.

Jakie kalendarze mogę zaprojektować dla Ciebie?

W mojej ofercie znajdziesz kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne, kalendarze książkowe, kalendarze biurkowe, kalendarze listkowe, kalendarze plakatowe, kalendarze na spirali oraz plannery (biuwary). Dzięki stałej współpracy z drukarnią mogę zapewnić profesjonalną obsługę klienta, błyskawiczną wycenę zamówienia, wysoką jakość druku, trwałość produktu oraz konkurencyjne ceny.

Jestem zainteresowany Dobrym Projektem Graficznym Kalendarza dla mojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz