30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Projekt i druk wizytówki

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Projekt graficzny i druk wizytówki

Wiem, jak ważna jest wizytówka w codziennych kontaktach z kontrahentami, dlatego projektując wizytówkę, warto pamiętać o uszlachetnieniach, które pozwalają na efektowne podkreślenie i uwydatnienie najważniejszych dla Ciebie informacji.

Mogę zaoferować dodatkowe opcje, które umożliwią modyfikację standardowej wizytówki i zmienią jej zastosowanie. Wykorzystasz je jako, np. biznes kartę, kalendarzyk, karnet, metkę, przywieszkę czy mini zaproszenie – w połączeniu z opcją bigowania. Foliowanie z jednej strony umożliwi Ci ich stemplowanie lub dopisywanie notatek na odwrocie.

Jakiego typu projekty wizytówek wykonuję?

Wykonuję wizytówki w pełnym kolorze w następujących formatach: 90x50mm oraz 85x55mm (Eurostandard). W zależności
od Twoich potrzeb zaprojektuję wizytówkę jednostronną lub dwustronną z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami, z uszlachetnieniami w postaci: lakier UV wybiórczo np. na logo, srebrzeniem lub złoceniem punktowym.

Ile kosztuje projekt wizytówki?

Koszt wykonania indywidualnego projektu wizytówki dla Twoje firmy wynosi od 39 zł netto. W ramach projektu otrzymasz projekt graficzny przygotowany profesjonalnie do druku wraz z plikami źródłowymi do ew. dalszej edycji.

Mam już projekt wizytówki i co dalej? Gdzie mogę wydrukować wizytówkę?

W ramach współpracy kompleksowo oferuję zarówno projekt graficzny jak i druk wizytówki. Współpracuję z jedną z drukarń w Krakowie, dzięki czemu oferuje naprawdę bardzo korzystne ceny. Zlecając u mnie druk wizytówek, masz gwarancję otrzymania produktu dokładnie wg specyfikacji jaką wcześniej ustalimy. Dodatkowo gwarantuję wysoką jakość druku wizytówek jak i podłoża czyli papieru.

Jestem zainteresowany dobrym projektem wizytówki dla mojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz