30-837 Kraków
(+48) 692-908-027
biuro@studiodobryprojekt.pl

Identyfikacja wizualna firmy

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, katalogów, teczki firmowej, projekt logo

Co to jest identyfikacja wizualna?

Kreowanie wizerunku Twojej firmy, to właśnie odpowiednio zaprojektowana identyfikacja wizualna. Podstawowe elementy identyfikacji wizualnej to logo, kolorystyka, dobór typografii oraz odpowiednio zaprojektowane materiały promocyjne takie jak wizytówki, papier firmowy, teczka firmowa itp. Wszystkie te elementy wspólnie tworzą księgę znaku, czyli zbiór zasad wykorzystywania i postępowania z poszczególnymi elementami graficznymi.

Warto pamiętać, że dobre projekty są zgodne ze strategią Twojej marki. Dlatego tak ważny jest branding, a więc technika utrwalania i kreowania w umysłach konsumentów faktu pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Czy identyfikacja wizualna jest ważna?

Identyfikacja wizualna jest to znaczący sposób na tworzenie Twojego wizerunku oraz budowania jej tożsamości, brandingu. Nic więc dziwnego, że jest ona bardzo ważnym elementem strategii każdej firmy. Bez wątpienia identyfikacja wizualna pozwala na przewagę komunikacyjną za pomocą zbudowania miłych i pozytywnych skojarzeń, które przypisane będą marce. Rzetelnie opracowana identyfikacja firmy, zwiększa jej rozpoznawalność, angażując użytkowników i wzbudzając ich zainteresowanie.

Identyfikacja wizualna jest obrazem marki i jednocześnie wiadomością wysyłaną do jej odbiorców.

Jestem zainteresowany dobrym projektem identyfikacji wizualnej dla mojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Dobry Projekt z siedzibą w Krakowie.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zadzwoń teraz